Skuteczna ochrona auta przed kradzieżą

Maksymalna ochrona auta przed kradzieżą jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego korzysta coraz więcej osób. Jeszcze jakiś czas temu albowiem myślano, że tylko kradnie się auta luksusowe. Z kolei, obecnie coraz częściej łupem złodziejów stają się samochody klasy średniej. Z tego względu opłaca się zaopatrzyć się w atesty blokady zabezpieczające do auta. Kiedy kupi się te akcesoria od renomowanych wytwórców, to można spodziewać się, że będą one bezawaryjne. Każdy, kto w odpowiedni sposób zabezpiecza auto przed kradzieżą, nie musi martwić się jego kradzieży. Oczywiście, zawsze trzeba zakupić sprawdzone blokady. Te, jakich rabusie nie zniszczą. Każde blokada antykradzieżowa samochodu musi mieć odpowiednie cechy. Do trzech popularnych blokad zalicza się: blokadę skrzyni biegów, blokadę kierownicy a także Joylock. Blokada skrzyni biegów to mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe, montowane na stałe w nadwoziu auta. Taka blokada uniemożliwi ruszanie drążkiem skrzyni biegów, jest łatwa w obsłudze, jak i nie wpływa negatywnie na prezencję określonego samochodu. Zabezpieczenie jakim jest blokada skrzyni biegów jest trwałe oraz odporne na różne zniszczenia. Z tego względu złodzieje nie będą w stanie zniszczyć takiej blokady bądź jej zdemontować. Blokady skrzyni biegów producenci zalecają do samochodów zarówno z ręczną, jak i z automatyczną skrzynią biegów. Następną propozycją jest blokada kierownicy.

 

Tuż po założeniu jest ona zintegrowaną częścią kolumny kierowniczej. Przeznaczona jest dla samochodów z elektryczną skrzynią biegów i skutecznie uniemożliwi ruszanie kierownicą złodziejom. Co istotne, podczas montażu tej blokady nie jest w jakikolwiek sposób naruszona budowa samochodu. Zdemontowanie blokady kierownicy może zająć kilka godzin oraz wymaga wykorzystania wyspecjalizowanego i droższego sprzętu. Z tego względu rabuś nie będzie w stanie odjechać czyimś samochodem. Joylock to mechaniczna blokada drążka zmiany biegów. Zrobiona z trwałego materiału nakładka zakładana na drążek precyzyjnie osłoni wszystkie części skrzyni biegów. Nakłada uposażona jest w odporny na przewiercenie oraz inne próby uszkodzenia zamku. Zabezpieczenie takie jak Joylock przeznaczone jest do samochodów z systemem keyless zabezpieczenie transportu

 

 

De facto, im lepsze zabezpieczenie, tym lepsza ochrona. Pewne jest to, że wydłużony czas przejęcia kontroli nad samochodem zniechęci złodziei do przywłaszczenia. Skuteczna ochrona pojazdu przed kradzieżami jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego korzysta znacznie więcej osób, ponieważ jeszcze jakiś czas temu stereotyp mówił o tym, że tylko kradnie się samochody ekskluzywne, aczkolwiek nie jest to prawdziwe. Innowacyjne zabezpieczenia sprawiają, że można być spokojnym o samochód. Propozycja katalogowa jest duża, a więc każdy wyszuka coś pod swój gust. Nie ma mowy o tym, że kierowca zniszczy pojazd i że kradzież dojdzie do skutku. Z tego względu opłaca się zaopatrywać się w certyfikowane blokady antykradzieżowe.

Skuteczna ochrona auta przed kradzieżą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *